Dj na co dzień mieszkający w Poznaniu i dobrze znany na lokalnym rynku. Jeden z niewielkiej grupy polskich Dj, którzy mieli okazje prezentować swoje sety na Ibizie. Występował w takich miejscach jak: El Corso(Pool Party), Boat Party Ibiza, La Plage(Beach Party).

Wielokrotnie, jego sety można było usłyszeć w najważniejszej rozgłośni radiowej na świecie jaką jest Ibiza Global Radio. Były to audycje Monique Musique, La Noche De Eivissa, Sexy Sudany oraz w Electronic Exculation.

Do jego osiągnięć związanych z Ibizą można też zaliczyć występy u boku Miquel Garji(Ibiza Global Radio), Jose Maria Ramon(Ibiza Global Radio), Graham Sahara (Pacha Ibiza), David Moreno (Ibiza Global Radio), Marchello Marchitto(Prevelige), Alex Miles(Bora Bora), Erik Hagleton(Cafe Mambo).

Support'ował takie gwiazdy jak Ronn Carroll, Jerry Ropero, Joe Stone, Sons Of Maria, Raul Rincon, Mr.Belt & Wezol, Dr.Kucho, No Hopes, Chocolate Puma, Bass Jackers i wielu innych, zza granicy jak i całą czołówkę Polskich DJ.

Jego sety urozmaicały wszelkiego rodzaju live akty, od instrumnetów po wokale. Grał z takimi wokalistami jak: Ania Karwan, Marina Łuczenko, Nick Sincler, Jacob A i wielu innych. Idelanie czuje się też z instrumantami takimi jak Saxofon (Banan Sax, MJ Sax, Bari) czy bongosy (Maleo Conga, Pookachu).

Na swoim koncie ma wiele zwycięstw w konkursach dj’skich. Najważniejszę z nich to:
• Ibiza-Projekt 2012, dzięki któremu wraz z ekipą TVN-u i programem ”Co Za Tydzień”, Planeta FM oraz HP, udali się na 7-dniowy wypad na Białą Wyspę.
• Zwycięzca konkursu na najlepszy DJ set, organizowany w 2013 roku, przez radio ChilliZet. Zaraz po tym został rezydentem największego w Polsce wydarzenia modowo – kulturowego, WARSAW FASHION WEEK.
• Wisienką na torcie była wygrana w 2018 roku konkursu - w którym jury był sam Paul Kalkbrener, który wskazał dj Pequeno jako zwycięzcce. Dzięki temu zagrał gościnnego seta po samym Paul'u w Instytucie Wysokich Napięć w Warszawie. 

Jego muzyka rozbrzmiewała i bawiła setki klubowiczów w kultowych miejscach na mapie Polski: Zatoka Sztuki, The Roof w Sopocie, The View Warszawa, Bluebbery Bar Poznań, Sq Poznań, Soda Bydgoszcz, Pacha Poznań, Grand Rzeszów, Sofa Opole, Smolna, Luzztro i w wielu innych.

Dj, który zaraża swoich fanów muzyką House, w której najbardziej czuje rytmy tech house, deep, progressive. Mimo, że ta muzyka jest najbliższa jego sercu, nie broni się by grać też bardziej wesołe housy, którym towarzyszą śpiewne wokale.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close